Nowości na dietaiodchudzanie.pl

Dobry dietetyk podpowiada jak uniknąć efektu jojo

 

Ponowne szybkie przybranie na wadze jest często spotykanym problemem po pozbyciu się nadmiernych kilogramów. Lekceważenie zaleceń dietetyka niestety może zaprzepaścić nasze starania o piękną i zadbaną sylwetkę. Pielęgnowanie dobrych nawyków żywieniowych i świadomie dobieranie produktów do swojej diety to kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Poniższe wskazówki to odpowiedź na pytanie - jak uniknąć efektu jojo i cieszyć się smukłą sylwetką, dla wszystkich, którzy chcą dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Zaćma wtórna – co to za choroba?

Zaćmę wtórną wymienia się jako jedno z powikłań po leczeniu zaćmy. Nie zawsze jest to prawda. Jednak bez wątpienia jest to groźna choroba, która może w znacznym stopniu pogorszyć jakość życia. Jak ją rozpoznać i na czym polega jej leczenie? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

Jak zachować zdrowie, witalność i szczupłą sylwetkę pomimo upływu lat?

 

Choroby cywilizacyjne stały się dziś prawdziwą plagą. Umieramy przedwcześnie zwłaszcza z powodu nowotworów oraz chorób układu krwionośnego. Niestety w większości przypadków jesteśmy sami sobie winni, prowadząc niezdrowy styl życia. Odżywiamy się śmieciowym jedzeniem, żyjemy w ciągłym stresie i nie dbamy o wypoczynek. W pogoni za pieniędzmi i karierą zapominamy o tym, że mamy przecież tylko jedno życie. Czy nie lepiej byłoby je przeżyć w zdrowiu i dobrej formie aż do samego końca? Niestety większość z nas odkłada dbanie o siebie na później i opamiętujemy się dopiero w momencie, kiedy stan naszego zdrowia znajduje się już w opłakanym stanie.

Ostatnie komentarze

Mimo, że nazwa wskazuje na pochodzenie chińskie, nic bardziej my...

Cała prawda o jedzeniu zupek chińskich

Wiele badań potwierdza, że śniadanie jest najważniejszym posiłki...

Zdrowe śniadanie dla łakomczucha

Ćwiczenia fitness wywodzą się z aerobiku. Nie każdy o tym wie, a...

Kluby fitness – dlaczego warto być ich członkiem?

  Kasza ta nie bez powodu nazwana jest „ królowa wszystkich kas...

Kasza gryczana zdrowa i smaczna

O masażu głębokim jamy brzusznej piszą specjaliści fizjoterapii ...

Leczniczy masaż brzucha, zobacz na co pomaga

W dzisiejszych czasach dieta oczyszczająca organizm z toksyn to ...

Zioła na odchudzanie

Laboratoria FitLabs nieustannie poszerzają swoją gamę produktów,...

Laboratoria FitLabs