Nowości na dietaiodchudzanie.pl

Cała prawda o jedzeniu zupek chińskich

Mimo, że nazwa wskazuje na pochodzenie chińskie, nic bardziej mylnego. Twórcą zupek błyskawicznych był Japończyk Momofuku Ando. Pomysłodawca w ten sposób chciał stworzyć produkt łatwo dostępny, a zarazem taki, który pozwoli zwalczyć niedobór żywności na świecie.

Jaki cukier jest najzdrowszy?

Na półkach sklepowych znajdziemy wiele rodzajów cukru i jego zamienników. Wystarczy wybrać się do coraz bardziej popularnych sklepów ze zdrową żywnością. Każdy z nich jest opisywany na etykiecie jako najlepszy i najzdrowszy. Ale ile w tym prawdy? Każdy chyba słyszał, że cukier to „ biała śmierć”. Każdy z nas spożywa przeciętnie w ciągu roku ponad 50 kg cukru czyli około 200 szklanek. Niestety to o wiele za dużo. Jak wiadomo nadmiar cukru prowadzi do otyłości, zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwory, obniża odporność, rozregulowuje gospodarkę hormonalną oraz przyspiesza starzenie skóry. Więc jaki cukier jest najzdrowszy? Który wybrać? Odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule.

Zioła na odchudzanie

W dzisiejszych czasach dieta oczyszczająca organizm z toksyn to konieczność dla większości. Niezdrowa żywność, zanieczyszczone powietrze, woda to właśnie dzięki temu w organizmie gromadzą się toksyny i substancje szkodliwe, które w znacznym stopniu wpływają na stan zdrowia, osłabienie, ogólne samopoczucie. W wielu przypadkach organizm sam sobie nie radzi , daje Nam znać między innymi bólami głowy, ogólnym osłabieniem, problemami trawiennymi czy tez skłonnościami do infekcji i właśnie wtedy my musimy mu pomóc.

Ostatnie komentarze

Dieta Dukana zwana też dietą proteinową jest odchudzająca kuracj...

Tortilla w diecie proteinowej

Dieta Alleluja ma swój początek w latach 90, kiedy to George M...

Dieta Alleluja. Na czym polega dieta, która leczy raka?

Laboratoria FitLabs nieustannie poszerzają swoją gamę produktów,...

Laboratoria FitLabs

Atopowe zapalenie skóry, w skrócie AZS lub egzema, to choroba kt...

Leczenie atopowego zapalenia skóry

Czy znasz kogoś, kto nie chciałby być szczupły? Większość osób m...

Jak schudnąć – kilka faktów

Czekolada w dużej mierze składa się z cukrów i tłuszczy, zatem j...

Co daje jedzenie czekolady?