Nowości na dietaiodchudzanie.pl

Główne przyczyny zapalenia ucha środkowego

Każdy z nas zapewne choć raz w życiu cierpiał na ból ucha, nie każdy natomiast wie, jaka była główna przyczyna tej dolegliwości. Za bólem ucha stoi zazwyczaj zapalenie ucha środkowego – częsta choroba, rozwijająca się nagle i obejmująca struktury ucha środkowego oraz błony śluzowe. Spotyka najczęściej dzieci, ale może dotknąć także osoby dorosłe. U jej podłoża leżą infekcje bakteryjne lub wirusowe.

Laboratoria FitLabs

Laboratoria FitLabs nieustannie poszerzają swoją gamę produktów, ale nie robią tego w sposób odtwórczy. Nie zdarza się, by nowe produkty firmy FitLabs umieszczane na rynku były tylko kosmetycznie zmienionymi starszymi produktami lub kopią jakiegoś innego rozwiązania rynkowego, co w wielu przypadkach nie byłoby w żaden sposób ograniczane przez prawo. Każdy nowy produkt FitLabs jest mniejszym, a zazwyczaj większym przełomem w świecie suplementów diety dla osób aktywnych i sportowców.

Bóle miednicy u mężczyzn - postępowanie fizjoterapeutyczne

Bóle zlokalizowane w obrębie miednicy u mężczyzn występują znacznie rzadziej niż u kobiet, a leczenie fizjoterapeutyczne należy jeszcze do mało popularnych form terapii. Przyczyn występowania dolegliwości bólowych może być wiele, a najczęstszymi, które mogą być objęte specjalistyczną rehabilitacją są niebakteryjne przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego oraz ból jąder.

Ostatnie komentarze

Błonnik witalny to w pełni naturalny suplement diety. Jego zadan...

Czym jest błonnik witalny?

Tak, świąteczne obżarstwo już za nami, zaczyna się czas noworocz...

Odchudzanie - jak zmotywować się?

  Kto nie lubi fast-foodów? Pewnie można by było policzyć takie...

Okiem dietetyka. Zdrowe frytki z warzyw

Wiadomo, że odchudzanie sprawą prostą nie jest. Walka ze zbędnym...

Odchudzasz się? O tym musisz pamiętać!

Współczesna kultura utrwaliła w nas przekonanie, że szczupła syl...

Naturalne wspomagacze odchudzania

Maliny to pyszne owoce, które wykazują działanie przeciwzapalne ...

RASPBERRYKETONE700 - hit z USA dostępny w Polsce