Nowości na dietaiodchudzanie.pl

Herbalife - odżywianie komórkowe w praktyce

Szukanie najlepszego sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów, może wywołać u nas frustrację. Często taka irytacja wywołuje u nas powrót do wcześniejszego, niezdrowego odżywiania. Jednak nie warto odraczać naszych poszukiwań, gdyż skuteczna i owocna dieta może być naprawdę na wyciągnięcie ręki. W dalszej części artykułu dowiesz się czym jest dieta herbalife, dla kogo i jak ją stosować, poznasz też produkty herbalife dzięki którym osiągniesz i utrzymasz wymarzoną sylwetkę.

Dieta herbalife

Odżywianie komórkowe z herbalife jest tak skomponowane aby komórki naszego organizmu były w pełni odżywione, co umożliwi im wzrost, regenerację i maksymalnie efektywne funkcjonowanie. W rezultacie nasz organizm czuje się lepiej, wygląda lepiej i jest w stanie skutecznie bronić się przed chorobami. Przez program odżywiania komórkowego herbalife możemy również kontrolować wagę własnego ciała. Dieta herbalife jest naturalna, wspomaga ona proces odchudzania. Przyczynia się też do zachowania zdrowego trybu życia, spokoju psychicznego, a dobrze ożywiony organizm ma większą ochotę na aktywność fizyczną.

Na czym polega dieta z herbalife?

Dieta herbalife tak jak wcześniej wspomniano, opiera się przede wszystkim na zdrowym odżywianiu. Mowa tu o naturalnych składnikach, które są bazą tego sposobu żywienia. Są to między innymi zioła, zboża, warzywa i owoce. Zostały one tak dobrane przez kwalifikowanych naukowców, aby nasz organizm mógł przyjąć pełnowartościowy posiłek, który zawiera wszystkie potrzebne i niezastąpione elementy odżywcze. Warto zaznaczyć, że w naszych czasach przy bieżącym trybie życia jaki prowadzi większość z nas, nie dostarczamy naszemu organizmowi substancji odżywczych, w takich ilościach jakich powinniśmy.
Dlatego, herbalife może być też świetnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy są zapracowani lub zabiegani. Zazwyczaj tak zajęte osoby mają mało czasu, aby poświecić go na przygotowywanie posiłków, które dostarczają odpowiednią miarę substancji odżywczych.

Jak stosować dietę herbalife?

Dieta herbalife może być stosowana przez osoby starsze, jak i młodsze. Również płeć nie ma tu znaczenia - tak samo mężczyźni, jak i kobiety mogą stosować ten sposób odżywiania. Produkty tej firmy mogą być użytkowane nawet przez kobiety w ciąży, dzieci, a także osoby dotknięte różnymi chorobami, jakimi jest cukrzyca, nadciśnienie, astma itp. Stosowanie diety herbalife może wyglądać różnie, w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć. Z herbalife możemy zrzucać kilogramy bez niepotrzebnego głodzenia się, lub starać się o utrzymanie stałej wagi ciała.
Fundamentem diety, jest spożywanie produktów takich jak koktajl białkowy, oraz tabletki w których jest zawarty błonnik z ziołami.
Wyroby te dostarczają naszemu organizmowi wszystkie najpotrzebniejsze składniki, czyli białko, minerały i witaminy. Wspomagają także kontrolowanie spożywanych przez nas kalorii.

Stosowanie herbalife na utratę wagi

Aby zrzucić wagę, powinniśmy dwa posiłki w ciągu naszego dnia zastąpić preparatami herbalife. Kolejny pokarm możemy dostarczyć normalnie. Może w nim wystąpić to co lubimy, lub to na co aktualnie mamy ochotę. Ważne, żeby jednak pamiętać, aby nasz trzeci posiłek nie przekraczał 600 kcal.

Jednym z niezbędnych naszych posiłków powinien być koktajl odżywczy herbalife. Jest on w postaci proszku, który można rozpuścić w dowolnym płynie. Może być to woda, herbata, mleko itp. Nie ma konkretnej substancji, w której należy rozcieńczyć koktajl, jest to indywidualna sprawa każdej odchudzającej się osoby. Niemniej jednak, należy pamiętać, aby nie była to substancja słodka. Dokładniej mówiąc, nie może być to np. herbata, która została posłodzona cukrem. Tak sporządzonym szejkiem , należy zastąpić swoje dwa posiłki w ciągu dnia.
Ważnym elementem diety jest tabletka, w której występuje niezbędny dla organizmu błonnik. Wystarczy taką tabletkę przyjmować około 30 minut przed wypiciem koktajlu, jak i naszego ostatniego posiłku.

Stosowanie herbalife na przybranie na wagi

Sposób tej diety różni się od odchudzania przede wszystkim ilością przyjmowanych posiłków. Wskazane jest, aby było ich 3-5 w ciągu dnia. Tak samo jak przy próbie utraty kilogramów z herbalife, zastępujemy nasze posiłki takim samym koktajlem. Proszek rozpuszczamy np. w mleku mieszając do tej pory aż dokładnie się rozpuści. Tak sporządzony koktajl należy pić trzy razy w ciągu dnia. Możemy spożywać go od razu po posiłku, lub raz po posiłku i kolejny raz przed położeniem się do snu. Należy także przyjmować tabletki z błonnikiem herbalife. Dwie z nich zażywamy jednokrotnie przed zaśnięciem, popijając dużą ilością wody.

Stosowanie herbalife na utrzymanie wagi

Jest to sposób prowadzenia diety przystosowany dla osób, które posiadają odpowiednią wagę ciała.
Taką dietę można nazwać inaczej rozkładem zdrowotym herbalife. Poprawi ona naszą kondycję i samopoczucie. Produkty z herbalife powinny wzbudzić zainteresowanie zwłaszcza u kobiet, ponieważ dzięki zawartych w nich naturalnym substancjom, wpływa pozytywnie na stan cery, paznokci i włosów.
Stosowanie nie różni się zbytnio od diety, w której celem jest utrata wagi. Proszek, z którego tworzy się koktajl po rozmieszaniu go z wodą, lub innym płynem wypijamy od razu. Taką odżywką zastępujemy swój jeden posiłek w ciągu dnia. Do tego, 30 minut przed każdym posiłkiem zażywamy tabletki Herbalife Fiberbond.

Dieta herbalife i kontrola wagi

Niezależnie od tego, czy naszym celem jest utrzymanie wagi, czy schudnięcie, dieta herbalife wiąże się z kontrolą naszej wagi. Produkty w kuracji odchudzającej mogą być świetnym zamiennikiem posiłków w naprawdę ciekawych smakach. Aby wspomóc kontrolę swojej wagi, możemy wzbogacić się w dodatkowe elementy odżywcze, które zapewnią nam siłę i witalność. Jeżeli interesuje Cię taka alternatywa, warto zapoznać się zestawami minerałów, a także odżywkami białkowymi.

Czy na diecie herbalife można schudnąć?

Można założyć, że zdecydowanie większość osób, nim zdecyduje się na stosowanie jakiejkolwiek diety, najpierw próbuje zorientować się, czy rzeczywiście jest ona skutecznym i odpowiednim sposobem.

Skuteczność diety herbalife

Firma Herbalife International, została stworzona w 1980 roku. Prosperuje ona nieprzerwanie już od 30 lat na Polskim rynku. Produkty, które są tworzone przez firmę od wielu lat mają swoją stałą pozycję i rzeszę klientów, których skusiła ich jakość. Dieta herbalife szczyci się tym, że stała się jedną z najbardziej słynnych metod odchudzania, jaką stosują celebryci na całym świecie. Gwiazdy, które zasięgnęły po słynne produkty, bardzo zachwalają sobie efektywność koktajli herbalife. Grono zwolenników ciągle przybywa, zmieniając swoje nawyki żywieniowe i osiągając zadowalające wyniki w zrzucaniu kilogramów. Skuteczność diety herbalife jest tak silna, dzięki temu, że jest indywidualnie dopasowana do potrzeb każdego organizmu.

Jak dobrze wszystkim wiadomo, każdy organizm różni się zapotrzebowaniem na konkretne substancje odżywcze. Dlatego bardzo istotnym aspektem jest to, aby odżywiając się dostarczać sobie wszystkich potrzebnych minerałów i witamin. To właśnie ich brak powoduje u nas gorsze samopoczucie, zmęczenie, brak energii i słabą kondycję.

Ciekawostką jest to, że składniki, które zostały zastosowane w produktach firmy herbalife, zostały dostosowane przez Medyczno - Naukową Radę. W skład tejże rady, wchodzą sami światowi specjaliści. Był to m.in Profesor David Heber, a także Luigi Gratton. Otrzymał on przez firmę uznanie dietetyka i doradcy w piłkarskiej drużynie Los Angeles Galaxy. Osoby interesujące się sportem mogą również wiedzieć, że jego uczniem był sam David Beckham. Kolejnym uczonym wchodzącym w skład Rady, był Profesor Louis Ignarro, który jest laureatem Nagrody Nobla.

Co wyróżnia produkty herbalife, że cieszą się takim uznaniem?

Jeden z argumentów, który przemawia i zachęca do zakupu tak profesjonalnych wyrobów są pozytywne opinie lekarzy o herbalife. Nic nas tak nie upewnia, jak wydana ocena przez wykwalifikowaną i kompetentną osobę. Dużą zaletą diety jest to, że nie polega ona na głodzeniu się, wyrzeczeniach i ciągłym liczeniu kalorii. Suplementy firmy herbalife dostarczają naszemu organizmowi wszystkie elementy odżywcze, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego układu.

Każdy, kto chciałby zacząć stosować produkty firmy herbalife na pewno znajdzie coś dla siebie. Oferta jest przygotowana nie tylko dla osób chcących utracić na wadzę. Znajdzie ona swoje zainteresowanie także u tych, którzy planują jej przyrost, lub po prostu chcą prowadzić zdrowy tryb życia a przy tym zyskać na wzroście energii oraz sił witalnych.

Jak stosować dietę herbalife na zbicie wagi?

Dieta herbalife jest bardzo przyjemną i łatwą formą odchudzania się. Nie musimy wysilać się i tracić czasu na przygotowywanie posiłków. Sporządzenie koktajlu, który musimy pić zajmuje dosłownie kilka minut. Kolejna zaleta, to brak liczenia kalorii. W końcu kto nie marzy o tym, aby zrzucać kilogramy nie obawiając się przy tym, że zjemy za dużo? Zdecydowanie, jest to korzyść dla osób, dla których liczenie kalorii spożywanych w ciągu dnia jest frustrujące.

Aby zrzucić niechciane kilogramy, dietę powinniśmy stosować aż do osiągnięcia wymarzonego efektu. Opierając się na wynikach osób, które zawierzyły herbalife można stwierdzić, że stosując produkty herbalife chudniemy około 1 kilograma na tydzień. Jest to świetny wynik, gdyż zrzucanie kilogramów w takim tempie jest bezpieczne i zdrowe dla naszego organizmu. Stosowanie takiej diety to nic innego jak, zamiana w ciągu dnia swoich posiłków na artykuły herbalife.

Przechodząc do rzeczy, tak samo jak w każdej diecie, nasz dzień powinien zaczynać się od śniadania. Spożywane przez nas dotychczas rano jedzenie, należy zamienić na koktajl odżywczy FORMUŁA 1. Będzie to zwykły szejk sporządzony z wybranym przez nas płynem (świetnie do tego nadaje się mleko odtłuszczone). Taki koktajl zawiera wymieszane proteiny sojowe, oraz inne niezbędne składniki odżywcze, dlatego nie w sposób sporządzić samodzielnie taką odżywkę.

Obiad, czyli główny i tak samo bardzo ważny posiłek. Tu mamy wolną rękę, możemy zjeść dowolną potrawę. Ważne jednak, aby trzymać się zasady nieprzekraczania kaloryczności naszego obiadu. Posiłek powinien być pełnowartościowy, z zawartymi wszystkimi ważnymi makroelementami. Niemniej jednak nie powinien on przekraczać 600 kcal.
Nasza kolacja, powinna wyglądać identycznie jak nasze śniadanie, czyli jedzenie zastępujemy koktajlem herbalife FORMUŁA 1. Rozmieszany proszek, wypijamy bezpośrednio po jego rozpuszczeniu się.
Ważny dodatek do naszej diety to tabletki z błonnikiem, która występuje tez w formie Napoju Błonnikowego herbalife. Tabletka powinna być połykana bezpośrednio przed ostatnim posiłkiem. Natomiast wybierając Napój Błonnikowy pijemy go przed głównym, oraz ostatnim posiłkiem.
Takie ograniczenie kalorii, powoduje na początkowym etapie pozbycie się wody z naszego organizmu. Dzięki temu możemy nasze efekty bardzo szybko zaobserwować. Po pozbyciu się wody, dopiero wtedy zaczynamy tracić na masie.

Stosując dietę, możemy również urozmaicać swój dzień w przekąski. Każda z nich nie powinna przekraczać 150 Kcal. Chcąc uzyskać jeszcze szybsze efekty, należy spożywać zdrowe pełnowartościowe posiłki, a do naszego odchudzania możemy dodać ćwiczenia fizyczne.

Produkty herbalife

Zazwyczaj sposób w jaki się odżywiamy jest połączony z trybem naszego życia. Stres, brak regularnej aktywności fizycznej, oraz szybkie tempo, które sobie narzucamy to pierwszoplanowy powód wyniszczenia naszego organizmu. System odżywiania herbalife pozwala dostarczyć wszystkich niezbędnych elementów odżywczych, które zostały zbilansowane w optymalny sposób. Dieta herbalife składa się z gamy produktów, które zastępują nasze posiłki lub są dodatkiem pełnym witamin i minerałów.

Koktajl odżywczy FORMUŁA 1

Jest to doskonała koncepcja na wartościowy, odżywczy, syty i szybki posiłek w biegu naszego dnia. Taki posiłek aprobuje do naszego organizmu bardzo wysokiej gatunkowości białko, które bierze swoje źródło z mleka i protein soi. Świetnie dobrane proporcje z niezastąpionymi mikroskładnikami wzmacniającymi tworzą sycącą odżywkę doskonale dopasowaną dla wszystkich zapotrzebowań. 

Skład koktajlu herbalife to rośliny i zioła. Jednak jego podstawę tworzy przede wszystkim wyżej wspomniane białko. Jest ono naturalne i bardzo łatwo przyswajalne dla naszego organizmu.
Dzięki niezastąpionym porcjom makroskładników, witamin i węglowodanów dajemy swojemu organizmowi wszystkie niezbędne substancje, których ciężko się doszukać w innych dietach. Zastępując swoje posiłki koktajlem herbalife zagospodarowujemy nas w energię i siłę, która również chroni nas przed spożywaniem niepotrzebnych kalorii.

Błonnik i zioła

Suplement diety, który został stworzony w postaci tabletek. Jest w nich zawarty błonnik, nieodzowny element diety, który wpływa przychylnie na prawidłową prace naszego układu pokarmowego.

Błonnik i zioła firmy herbalife przynosi nam fundamentalny zysk. Na pewno do zasadniczych korzyści płynących z przyjmowania go wlicza się pomoc, którą nam daje. Jest to m.in dostarczenie wskazanej dziennej ilości błonnika. W tym miejscu pragnę przypomnieć , że nieodpowiednia dawka dostarczanego błonnika wpływa bardzo niekorzystnie na nasz organizm. Jego negatywne skutki mogą ukazywać się zaparciami i wzdęciami. Błonnik mieszczący się w suplemencie herbalife pomaga w problemach z wypróżnianiem, oczyszczając przy tym nasz organizm. Przyjmując błonnik i zioła herbalife możemy pozbyć się z organizmu toksyn, które są znacznym powodem nadwagi.

Napój aloesowo-ziołowy (koncentrat)

Koncentrat aloesowo-ziołowy herbalife to orzeźwiający napój, który został przygotowany z dodatkiem soku Aloe Vera. Dzięki temu nadaje wodzie rześki i cytrusowy smak. Do napoju zostały wykorzystane całe liście Aloe Vera, dzieki którym koncentrat herbalife zawiera aż 40% soku aloesu. Taki sok pozyskuje się poprzez zimną destylację, a dzięki takiemu sposobowi pozyskiwania zachowuje on wszystkie swoje drogocenne własności.

Dzięki zawartym w koncentracie cytrusom, po wymieszaniu napoju z wodą, pomagamy sobie, pijąc jej większą ilość. To bardzo ważne, gdyż tym sposobem wspomagamy nasz organizm dostarczając mu zalecaną, dzienną dawkę wody, która powinna osiągać 2 litry.

Koktajl wysokoproteinowy PRO 20 Select

Taki koktajl herbalife jest stworzony z myślą o zabieganych osobach.
Pozwala dostarczyć naszemu organizmowi odpowiednią ilość białka, a przy tym utrzymać masę mięśniową. PRO 20 jest suplementem wysokobiałkowym, z bardzo małą zawartością cukru. Po wymieszaniu go z wodą zabezpieczamy nasz organizm w niezbędne dla niego substancje odżywcze. Każda dawka zawiera 6g błonnika, 20g białka oraz połowę witamin i składników mineralnych, które są zalecane do spożycia w ciągu dnia. Wysoko proteinowy koktajl herbalife jest świetnym wyborem jeżeli zależy nam, aby zachować zdrowy i zbilansowany jadłospis. Dla osób uprawiających sport, może być również idealną przekąską po skończonym treningu.
W rzeczywistości koktajl można spożywać o dowolnej porze dnia i w dowolnej przez nas formie. Ten suplement firmy herbalife charakteryzje się naturalną wonnością, bez glutenu, sztucznych barwników a także substancji słodzących.
Sposób przygotowania koktajlu PRO 20 jest bardzo prosty. Wystarczy wymieszać 42g proszku ze szklanką wody, wstrząsnąć i wypić.

Odżywka białkowa herbalife FORMUŁA 3

Suplement diety, który jest zasobnym źródłem białka serwatkowego i sojowego. Sprzyja osobom, których celem jest budowanie mięśniowej masy beztłuszczowej.
Białka pochodzące z nabiału i soi posiadają wszystkie niezbędne aminokwasy. To właśnie one są nieodzownym elementem przy rozwoju naszych mięśni.
Jedna porcja odżywki białkowej herbalife zawiera w sobie 5g białka. Stosując ten produkt, pozwalamy sobie na szybki i łatwy sposób dostarczenia odpowiedniej ilości białka dla naszego organizmu. Jest świetnym pomocnikiem w kontrolowaniu naszej wagi. Odżywkę możemy spożywać w różny sposób, dodając ją do wybranej potrawy, napoju, lub koktajlu herbalife FORMUŁA 1. Możemy ją przyjmować nawet do trzech, lub czterech razy w ciągu dnia.

Protein Drink Mix - napój białkowy

Jeżeli zależy nam na jeszcze większej ilości dostarczenia białka w ciągu dnia, jest to idealny suplement. Protein Drink Mix Herbalife możemy przyrządzać na dwa różne sposoby. Może być on zwyczajnym napojem białkowym lub po dodaniu go do koktajlu herbalife, napojem ze zwiększoną zawartością białka.
Białko jest podstawowym składnikiem, który pomaga utrzymać lub budować naszą masę mięśniową. Pomaga także w rozroście i regeneracji tkanek. Odpowiednia ilość białka w biegu dnia jest niezbędna, gdyż nasze ciało nie potrafi samodzielnie go wytwarzać, ani też go odkładać i przechowywać.

Czym jest klub zdrowego odżywiania herbalife?

Klub zdrowego odżywiania stworzony został po to, aby zjednoczyć wszystkich ludzi, którzy chcieliby wyglądać lepiej i są nastawieni na redukcję swojej tkanki tłuszczowej. Niestety w dzisiejszych czasach trudno jest zachować sylwetkę, ponieważ wpływ ma na to nie tylko jedzenie ale także stres czy nie wysypianie się. Klub zdrowego odżywiania ma on na celu pokazać wszystkim dążącym w kierunku swojego celu produkty wspomagające odchudzanie. Do klubu herbalife może dołączyć każda osoba, chcąca “przejść” na aktywny tryb życia jak i zdrowe odżywianie.

Jakie korzyści z członkostwa w klubie Herbalife?

Prywatny opiekun - Dołączając do klubu zdrowego odżywiania dostajesz prywatnego opiekuna, który będzie Cię motywował w Twoich działaniach. Będzie monitorował Twoje postępy, kontrolował przestrzeganie Twojej diety, dopingował w dążeniu do pięknej i szczupłej sylwetki. Pracownicy tego klubu, mogą Ci nawet rozpisać indywidualny plan treningowy, który przyśpieszy oczekiwane efekty i jeszcze bardziej pokaże Ci skuteczność diety herbalife.

Doradztwo z zakresu odżywiania - Coś idzie nie tak? Wkradają się gdzieś niezdrowe przekąski? Klub zdrowego odżywiania herbalife pomoże Ci dostosować dietę pod Ciebie, oraz pomoże Ci w walce ze złymi nawykami takimi jak podjadanie itp. Pomoże Ci też wychaczyć Twoje błędy, które ograniczają Cię w osiągnieciu celu.

Sam widzisz, że warto dołączyć do klubu herbalife. Na pewno pomoże Ci to w walce z zbędnymi kilogramami. Musisz też uwierzyć w siebie i postawić na spełnienie swoich marzeń, nikt Ci ich nie zabierze więc walcz!

Kim są niezależni partnerzy herbalife?

Partnerzy herbalife są pośrednikami sprzedaży zdrowych produktów herbalife. Przede wszystkim są to sklepy internetowe, w których znajdziesz produkty firmy herbalife. Wiele z nich jest nastawiona nie tylko na sprzedaż, ale też pomoc, więc u niektórych możesz przykładowo otrzymać bezpłatny plan żywieniowy, który jest przygotowany przez profesjonalnego dietetyka.

Sklepy te charakteryzują się profesjonalnymi i szybkimi dostawami produktów. Możesz u nich zamówić produkty takie jak zdrowe przekąski, koktajle, zestawy witamin , odżywki białkowe i wiele, wiele innych. Dostępne do zakupu są akcesoria firmy herbalife jak i kosmetyki.

Gdzie zamówię profukty herbalife?

Herblive.com – strona główna polskiego partnera herbaife promująca produkty, diety oraz konsultacje dietetyczne. Na stronie można też obliczyć swoje BMI i sprawdzić ile mamy w sobie tkanki tłuszczowej. Na pewno, jeśli jest to ilość przekraczająca normę, da nam to kopa motywacji do działania i do potocznego "wzięcia się za siebie". Kalkulator polega na tym, że podajemy swój wzrost oraz liczbę kilogramów a on podstawia liczby pod wzór i pokazuje nam wynik.

Ciekawostką jest też to, że na stronie jest konsultant, który może rozwiązać nasz problem darmowo. Jest to pomoc live, czyli w godzinach pracy sklepu specjalista poprzez chat może odpowiedzieć na nasze pytania.

Produktywellness.pl - polski partner herbalife, wysoko plasujący się w wyszukiwarce pod frazami związanymi z dietetyką herbalife. Na stronie możemy poczytać o wizji i misji firmy herbalife. Poznamy także historię powstawania herbalife, oraz jej założyciela Marka Hughesa, którego celem była pomoc ludziom w odkryciu metody odpowiedniego odżywiania swojego organizmu jak i osiągnięcia wymarzonej wagi i jej utrzymania. Znajdziesz tam jeszcze więcej informacji na wiele tematów związanych z herbalife.

Wymieniliśmy tylko dwóch partnerów i to tylko z polskimi korzeniami, jednak jest ich o wiele wiecej a herbalife rozprzestrzeniło się na 72 kraje i w każdym z nich są niezleżni dystrybutorzy dbający o swoich klientów i spełnienie ich celu oraz dostarczanie najwyższej jakości produktów. Każdy z partnerów podchodzi do swojej klienteli indywidualnie, tak aby maksymalnie zadowolić swojego podopiecznego.

Każdy niezależny partner jest sprawdzany pod względem jakości sprzedaży oraz usług i posiada licencję partnerską herbalife. Partnerzy mają także swoje sklepy stacjonarne, gdzie możesz przyjechać i fizycznie obejrzeć produkty, którymi jesteś zainteresowany i dokonać zakupu gotówką lub kartą.

Wybór partnera zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, wszystkie produkty, które oni promują są oryginalne i nie ma możliwości, aby były tak zwanymi podróbkami. Infolinia dostępna na przykład na stronie niezależnego partnera produktywellness jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 23:00, co nam daje możliwość uzyskania profesjonalnych porad przez cały dzień. Możemy telefonując tam sprawdzić aktualny status naszego zamówienia oraz dowiedzieć się szacowaną datę dostawy zamówionych przez nas produktów, jak i wszystkie inne kwestie związane z zamówieniami.

Sposób zamawiania w sklepach internetowych jest bardzo prosty, opiera się na wyborze produktu, dodanie go do koszyka i zamówienie wraz z podaniem danych do faktury i opcji dostawy. Tutaj jednak partnerzy stawiając na indywidualne traktowanie swoich klientów na samym początku prowadzą do rejestracji w serwisie, a dopiero potem korzystanie z usług i produktów firmy herbalife. Jedno jest pewne, warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa niezależnych partnerów herbalife.

Jak poprawnie przygotować koktajl herbalife?

Koktajl herbalife z pewnością zastąpi nam inne pełnowartościowe potrawy, a do tego pomoże nam z powodzeniem kontrolować swoją wagę. Unikalna mieszanka naturalnych składników odżywczych transportuje od naszego organizmu wszystkie makro i mikroskładniki, jendocześnie nie dostarczając nam zbytecznych kalorii.
FORMUŁA 1 herbalife daje uczucie nasycenia, takie samo jak po spożyciu pełnowartościowego posiłku. Po jego stosowaniu poprawia się nasza kondycja, mamy więcej wigoru i przestajemy odczuwać zmęczenie.

Koktajl herbalife jest dostępny w różnych smakach. Dzięki temu możemy urozmaicać naszą dietę, nie poprzestając jedynie na jednym rodzaju. Opcji jest wiele, może być to truskawka, czekolada z miętą, owoce tropikalne i inne przeróżne smaki. Zastępując nasze pożywienie takimi smakołykami, możemy sprawić, że nasza dieta nie musi być nudna, lecz smaczna i naprawdę ciekawa.

Aby odpowiednio przygotować Koktajl Herbalife FORMUŁA 1 nie trzeba posiadać żadnych umiejętności kulinarnych. Wystarczy zastosować się do poniższych uwag:

I. Chcąc zwiększyć objętość i osiągnąć właściwą miałkość proszku, powinniśmy wstrząsnąć kilka razy pojemnikiem. Dopiero po tym etapie, należy odmierzyć odpowiednią ilość koktajlu.

II. Koktajl herbalife, można sporządzać blenderem, mikserem lub shakerem, który firma herbalife ma także w swojej ofercie. Każde urządzenie, w którym chcemy przygotować herbalife FORMUŁA 1 da nam inną konsystencję. Ważne jest, aby gęstość koktajlu była odpowiednia, ponieważ nadaje ona prawidłowego napowietrzenia zrobionemu napojowi. Dzięki mikserowi, który również znajduje się w ofercie herbalife można uzyskać bardzo kremową gęstość, a do tego stosując go mamy możliwość dorzucenia wybranych dodatków np. owoce.

III. Kolejny etap przygotowania koktajlu herbalife to wybór płynu, w którym chcemy rozcieńczyć nasz proszek. Gdy już wybraliśmy, czy będzie to woda, czy np mleko odtłuszczone, możemy przejść do kolejnego kroku. Na samym początku powinniśmy wlać wybrany przez nas płyn, a dopiero potem dorzucić kolejne składniki.

IV. Chcąc zastąpić posiłek koktajlem herbalife, który będzie równie wartościowy i bogaty we wszystkie istotne witaminy, musimy pamiętać o odpowiednim dawkowaniu. Najlepszym sposobem na to jest odmierzanie porcji koktajlu miarką. Firma herbalife bowiem zajmuje się produkowaniem nie tylko suplementów diety, ale też różnymi niezbędnymi sprzętami, właśnie takimi jak miarki.
Na jedną porcję koktajlu przypadają 2 miarki proszku. Jeżeli nie mamy w posiadaniu miarki, możemy zastąpić ją łyżką. Wtedy również dodajemy dwie, bardzo pełne łyżki proszku do wybranego płynu.

V. Najczęściej wybieranymi płynami do rozcieńczania koktajlu, są produkty nisko tłuszczowe. Z opinii wiadomo, że wiele osób często koktajl herbalife rozpuszcza w odtłuszczonym mleku, lub kefirze. Objętość tłuszczu 1,5% np. w mleku jest bardzo sprzyjająca wchłanianiu się wszystkich minerałów zawartych w koktajlu. Jeżeli jednak wolimy przyrządzić nasz koktajl w wodzie, soku, lub herbacie, oczywiście nie ma z tym problemu. Ważne jest w tym wypadku jednak to, aby płyn nie był dodatkowo słodzony cukrem. Kiedy wolimy przygotowywać koktajl w wodzie, warto wtedy wesprzeć nasz organizm dodatkową porcją białka.

VI. Jeżeli stworzyliśmy nasz koktajl o zbyt rzadkiej konsystencji, możemy ją zagęścić poprzez dodanie owoców. Najbardziej będzie pasował banan, który tworzy świetną kompozycję z wszystkimi smakami koktajlów herbalife. Dodatkowo dodawane owoce, zaopatrzą nasz organizm w jeszcze więcej minerałów i witamin wspomagających naszą dietę.

VII. Kiedy nasz koktajl jest skończony, oraz ma już odpowiednią gęstość, należy odczekać około pięciu minut, aby dokładnie się rozpuścił. Pomaga to w uwydatnieniu się wszystkich witamin i rozpęcznieniu błonnika. Dodatkową wskazówką jest to, aby nasz koktajl był spożywany powoli, tak jak normalny posiłek. Sprawi to u nas uczucie nasycenia i przez długi czas nie będziemy odczuwać głodu.

Co jeść na diecie herbalife?

Na diecie herbalife stosujemy zbilansowaną do naszych potrzeb dietę. Musimy ją dostosować do naszej aktywności fizycznej, oraz naszego celu.Jeżeli naszym celem jest tzw. zrzucenie boczków, czyli zredukowanie tkanki tłuszczowej, musimy nastawić się na ujemny bilans kaloryczny. Gdy chcemy powiększyć masę swoich mięśni, wtedy stosujemy dietę nastawiona na dodatni bilans kalorii.
Produkty herbalife świetnie nadają się do uzupełniania posiłków lub ich całkowitego zastąpienia. Nastawione są one na dostarczenie do naszego organizmu wszelkich makro i mikroskładników takich jak: potas, wapń, żelazo, cynk, magnez i wiele innych. Herbalife zapewnia nam białka świetnej jakości, którymi możemy zastąpić produkty spożywcze takie jak pierś z kurczaka, wołowina, ryby. Wiele osób stosowało restrykcyjną dietę i męczyły się przy tym psychicznie, poprzez monotonność jej składników. Herbalife pomogło im w urozmaiceniu smaków i powrót do pozytywnego stanu psychicznego, co jest bardzo ważne przy osiąganiu swojego celu, związanego z ogólnym samopoczuciem. Ważne jest, aby na diecie zachować odpowiednie proporcje między białkami, węglowodanami i tłuszczami, oraz czerpanie ich wyłącznie z dobrych źródeł.

Na zakończenie warto dodać, że dietę herbalife stosuje coraz więcej ludzi i nie tylko w granicach naszego pięknego kraju, ale też na całym świecie. Do produktów herbalife przekonały się miliony ludzi, których grono ma cały czas tendencję wzrostu.

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

Zabiegi ultradźwiękami wykorzystywane są już w rehabilitacji spo...

Co daje zabieg ultradźwiękami?

Kreatyna to niezwykła substancja, która od dłuższego czasu sprze...

Mity dotyczące stosowania kreatyny

Borelioza to odkleszczowa choroba bakteryjna, wywołana przez k...

Rozpoczyna się inwazja kleszczy! Poznaj skuteczne sposoby leczenia boreliozy i profilaktyki tej choroby

Post i głodówka to pojęcia, które zazwyczaj budzą jedynie nega...

Dieta owocowo-warzywna dr Ewy Dąbrowskiej – pość i chudnij!

  Wbrew temu co mówią reklamy nie pozbędziesz się cellulitu w d...

Jak radzić sobie z celulitem?

Laboratoria FitLabs nieustannie poszerzają swoją gamę produktów,...

Laboratoria FitLabs

Zdrowy styl życia to cel coraz większej liczby osób - dzięki nie...

Dieta na podstawie testów genetycznych - najskuteczniejszy sposób na zdrowie i utratę wagi