Nowości na dietaiodchudzanie.pl

Dieta pudełkowa nie tylko dla zapracowanych – kiedy warto się na nią zdecydować?

Coraz bardziej popularna staje się dieta pudełkowa. W wielu miejscowościach można zamówić jedzenie do domu lub wybranego miejsca i nie martwić się o to, co będzie się jadło przez cały dzień, a przede wszystkim o to, czy posiłki są zdrowe i właściwie zbilansowane. To oczywiście doskonały wybór dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na przygotowywanie posiłków, ale nie tylko. Dziś dowiesz się kiedy jeszcze warto wybrać dietę pudełkową.

Chcesz schudnąć szybko i skutecznie? Wybierz dietę pudełkową

Proces zrzucania zbędnych kilogramów jest długi, monotonny i nie zawsze kończy się sukcesem. Najczęściej zniechęcamy się, kiedy po początkowej utracie wagi, spowodowanej najczęściej utratą wody, nasza waga staje w miejscu. 

Bywa również, że nasza silna wola nie jest na tyle silna, by oprzeć się wielu pokusom, albo nawykom, np. zajadania stresu. Jest jednak skuteczne rozwiązanie, a mianowicie dieta pudełkowa.

Catering dietetyczny jest odpowiedzią na potrzeby osób, którym trudno jest schudnąć. Przede wszystkim jest ustalany przez dietetyków na podstawie indywidualnych parametrów, nie tylko wagi, wieku, ale również stopnia aktywności w ciągu dnia. Proces jest na bieżąco monitorowany, a dodatkowo można skontaktować się z dietetykami, by zdobyć wiele cennych porad. W ten sposób uzupełniając dietę o trening można wreszcie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Chcesz przejść na wegetarianizm, ale boisz się niedoborów? Mamy rozwiązanie

Nawet jeśli nie masz problemów z wagą, catering dietetyczny może być dla ciebie dobrym rozwiązaniem. Jeśli ze względów etycznych albo zdrowotnych chcesz przejść na wegetarianizm, jednak boisz się, że nie poradzisz sobie z komponowaniem posiłków w taki sposób, by dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych, to wybór diety pudełkowej, choćby na krótki czas, by nauczyć się odpowiedniego komponowania posiłków jest dobrym pomysłem. Może się okazać na tyle wygodny, że nie będziesz z niego rezygnować, zwłaszcza, że posiłki nie są tu monotonne, a bardzo różnorodne.

Stwierdzono u Ciebie nietolerancję glutenu? Możesz ułatwić sobie życie

Alergie pokarmowe są bardzo uciążliwe. Jedną z częstszych staje się nietolerancja glutenu. Szacuje się, że boryka się z tym problemem nawet 10% populacji. Jeśli jesteś w tym gronie i zdiagnozowano ją u Ciebie masz pewnie spory problem z odpowiednim skomponowaniem posiłków. Nie zawsze sklepy z produktami gluten free są wszędzie dostępne, a nawet jeśli znajdzie się pojedyncze, to trudno skomponować z nich pełne menu, a przynajmniej robienie zakupów staje się bardziej czasochłonne. 

Jeśli chcesz ułatwić sobie życie, możesz zdecydować się na catering dietetyczny gluten free. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz jedynie bezglutenowe produkty i nie musisz za każdym razem czytać etykiet, bądź zagłębiać się w listę, którą otrzymałeś od dietetyka.

 

Jesteś sportowcem i chcesz zadbać o odpowiednią dietę? Wybierz dowóz posiłków do domu

Jeśli zawodowo uprawiasz sport, poświęcasz mu większość swojego czasu, a drugą jego część na regenerację. Zatem na przygotowywanie posiłków czasu pozostaje niewiele. Po treningu masz ochotę zjeść wszystko co wpadnie Ci pod rękę, a to nie jest dobre dla Twojego organizmu. Z kolei rano nie zawsze masz motywację, by wstać jeszcze wcześniej i przygotować sobie śniadanie, które zjesz po joggingu na czczo. Wtedy posiłkujesz się szybkim jedzeniem dla sportowców, takim jak np. batony białkowe. Twoja dieta staje się monotonna i nie zawsze jest pełnowartościowa. A przecież, by osiągać najlepsze wyniki musisz odpowiednio się odżywiać. Dlatego dowóz posiłków do domu w postaci diety pudełkowej dla sportowców, to najlepszy wybór. Możesz skupić się na planowaniu kolejnych treningów i ich urozmaicaniu, a różnorodnością twoich posiłków zajmują się w tym samym czasie specjaliści. Czyż to nie wygodne?

Niewątpliwie dieta pudełkowa to wybór nie tylko dla zapracowanych. Skorzystają na niej wegetarianie, weganie, osoby uczulone na różne produkty, a także sportowcy. Osoby będące na diecie wreszcie otrzymują realne, długoterminowe wsparcie i nie muszą już liczyć kalorii, gdyż robią to za nich inni.

 

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

Cenne właściwości miodu znane były już w starożytnym Egipcie (...

Miód gryczany elementem zdrowej diety

Właściwie dobrany plan treningowy oraz dietetyczny to klucz do z...

Plany treningowe i dietetyczne - zadbaj o swoja formę

Płeć w dużym stopniu determinuje gospodarkę hormonalną i zapotrz...

Witaminy dla kobiet - które warto suplementować

  Catering dietetyczny Paleo to jedno z najlepszych rozwiązań d...

Catering dietetyczny Paleo dla osób, które chcą zadbać o zdrowie

O dobroczynnym działaniu suszonych śliwek wiedziały już nasze ba...

Suszone śliwki. Poznaj ich zalety

  Astygmatyzm, czyli niezborność, to wada wzroku, która polega ...

Soczewki toryczne dla astygmatyków

Każda pora roku pozwala na eksperymentowanie w kuchni. Jesień ja...

Jak się odżywiać jesienią, aby cieszyć się zdrową i piękną skórą?