Nowości na dietaiodchudzanie.pl

Dietetyczne dylematy młodej mamy. Co jeść, aby nie zaszkodzić maleństwu?

Macierzyństwo to dla większości z kobiet najpiękniejszy oraz najwspanialszy czas w życiu. Co prawda czas ten wiąże się z mnóstwem wyrzeczeń oraz trudem, jednak patrząc na swoje zdrowe i szczęśliwe dziecko jesteśmy w stanie ,,zapłacić'' każdą cenę. Najczęstszym problemem, który spędza sen z powiek młodym mamom, zwłaszcza na początku macierzyństwa są problemy z laktacją oraz dylematy nad tym, jak prawidłowo zaplanować swój jadłospis tak, aby nie zaszkodził on naszemu maleństwu?

Powikłania poantybiotykowe – czym wspomóc kurację?

Antybiotyki to skuteczna broń w walce z infekcjami bakteryjnymi, która jednak może nieść za sobą powikłania, takie jak biegunki, bóle brzucha, nudności, wymioty i wzdęcia. Czasami powrót do formy po antybiotykoterapii wymaga tyle samo wysiłku co zwalczenie choroby. W jaki sposób zapobiegać przykrym powikłaniom? Jak odbudować florę bakteryjną?

Moda na catering dietetyczny

Obecnie, kiedy w modzie jest szczupłe ciało i zdrowy styl życia – w zasadzie każde nasze wybory żywieniowe stają się ważną częścią naszego codziennego dnia. Modne staje się również korzystanie z cateringu dietetycznego. Pozwala on na zaoszczędzanie czasu, ale również upewnia nas, że wiemy - co i jemy i co dostarczamy naszemu organizmowi. Dzięki temu osoby, które zmagają się z nadwagą i nie posiadły jeszcze znajomości zasad żywieniowych mogą bez problemu zaufać specjalistom, którzy dobiorą odpowiednie składniki i dietę, a następnie stworzą i przywiozą gotowe dania. Warto poprosić o pomoc i znaleźć na przykład catering dietetyczny w swoim mieście. Bardzo łatwo możemy to uczynić, wpisując na przykład catering dietetyczny Warszawa.

Ostatnie komentarze

Dieta Dukana jest dietą białkową i wymaga specjalnego jadłospisu...

Dieta dukana jadłospis

Najbardziej popularną wśród diet jest właśnie dieta 1000 kalorii...

Dieta 1000 kalorii kilka słów wstępu

Waga Twojego ciała już dawno przekroczyła rekomendowane normy ...

10 powodów, dla których warto chodzić na siłownię

Olej arganowy zyskał sobie przydomek „eliksiru młodości” w środo...

Zbawienne właściwości oleju arganowego

Zachwycamy się rarytasami sprowadzanymi zza granicy, a nie docen...

Superjedzenie z polskich pól

Tak wiele z nas chce mieć piękne, szczupłe ciało. Często marzymy...

Trzy zasady rozsądnego odchudzania

  Czy każdy rodzaj makijażu jest odpowiedni na wesele? Dowiedz ...

Makijaż na wesele. Co wypada a co nie?