Nowości na dietaiodchudzanie.pl

Budujemy sylwetkę na lato

Bardzo często zimą mamy w planach zacząć ćwiczyć, aby wraz ze wzrostem temperatury i poprawą pogody móc zdjąć kurtkę, wyjść z domu w T-shircie i czuć dumę ze swojej sylwetki. Początki zawsze są najtrudniejsze, a czasem mogą zniechęcić wiele osób do kontynuowania pracy nad swoją sylwetką. Często takie osoby powtarzają sobie, że zaczną ćwiczyć od jutra, od następnego tygodnia, albo wraz z początkiem nowego miesiąca, a takie odkładanie w czasie skutkuje nierzadko tym, że zima dobiega końca, przez co do głowy przychodzi najgorsza myśl, według której nie warto nawet rozpoczynać ćwiczeń, bo i tak pozostało niewiele czasu. Przekroczenie tych psychicznych barier jest kluczowe jeśli chcemy poprawić swoją sylwetkę, a pomoże w tym wiedza z zakresu podstaw, aby trening przynosił szybsze i bardziej widoczne efekty.

Plan treningowy - własny czy gotowy?

Zanim wejdziemy w sportowy świat, zdarza się, że mamy mnóstwo wyobrażeń na ten temat, jednak nie wiemy od czego zacząć i co jest najważniejsze. Borykamy się z myślami, czy ważniejszy jest ciężar, rodzaj ćwiczeń a może ich technika lub plan treningowy?

Jak pozbyć się ciężkich zakwasów nawet w jeden dzień?

Zakwasy potrafią być prawdziwą zmorą osób ćwiczących na siłowni. Pod pewnym względem są satysfakcjonujące, gdyż świadczą o dobrze wykonanym treningu, ale kiedy nie możesz wstać z łóżka bez stękania jak dziadek z artretyzmem, zaczyna się robić mało przyjemnie. Jeszcze mniej przyjemnie jest, gdy wiesz, że nazajutrz czeka Cię ciężka, fizyczna praca. Musisz więc w ciągu jednej doby pozbyć się bólu mięśni, żeby móc jako tako funkcjonować.

Ostatnie komentarze

Odpowiednia suplementacja organizmu pozwala zachować zdrowie, za...

Wsparcie dla Twojego organizmu

Marzysz o szczupłej sylwetce z wyraźnie zarysowanymi mięśniami i...

Metabolizm w górę!

Często łapiesz różnego typu infekcje? Cierpisz na złe samopoczuc...

Poczuj się zdrowo we własnym ciele

Nieprawidłowe łączenie składników pożywienia i inne obyczaje zwi...

Dieta kensington, czyli co jeść żeby schudnąć

Dieta Atkinsa a może dieta kapuściana - niezależnie od sposobu n...

Czy na diecie pudełkowej można schudnąć?

Ostatnie lata to lawinowy wzrost zachorowań na schorzenia autoim...

Choroby autoimmunologiczne – jakie znaczenie ma dieta?

Na nadwagę cierpi teraz ok. 300 milionów ludzi. To ogromna ilość...

Berrator do walki z tkanką tłuszczową