Nowości na dietaiodchudzanie.pl

Zabieg endermologii pozwoli Ci w naturalny sposób odzyskać sylwetkę sprzed ciąży!

 

W wyniku ciąży przytyłaś znacznie więcej niż się spodziewałaś? Mimo, że od urodzenia dziecka minęło już sporo tygodni, to Ty w dalszym ciągu widzisz w lustrze podwójny podbródek, nieestetyczne boczki i grubą warstwę tłuszczu na brzuchu i plecach? Możesz skutecznie wymodelować sylwetkę, pomimo braku czasu na ćwiczenia i przestrzeganie diety.

 

Na czym polega technologia Endermologie® LPG?

Endermologia to opatentowany w Stanach Zjednoczonych system masażu. W celu jego przeprowadzania wykorzystuje się specjalne głowice, które oddziałują nawet na głębokie warstwy tkanki skórnej. W trakcie masażu wykorzystywane jest podciśnienie generowane przez urządzenie do endermologii. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny. Kobieta po ciąży może się mu poddawać bez obaw o własne zdrowie, jednak dopiero po zaprzestaniu karmienia piersią.

Skuteczność technologii Endermologie® została potwierdzona już w ponad 140 badaniach klinicznych. Poza tym o jej wiarygodności świadczy rekomendacja Agencji Żywności i Leków (FDA). Kobiety po urodzeniu dziecka mogą zaoszczędzić swój czas, który musiałyby przeznaczyć na ćwiczenia odchudzające czy układanie jadłospisów dietetycznych. A przecież mały człowiek przychodząc na świat przewraca całe życie swojej mamy do góry nogami. Zabiegi endermologii trwają zaledwie kilkadziesiąt minut i powinny być powtarzane kilkanaście razy z przerwami 1-2 tygodniowymi. Po ich przeprowadzeniu, nie ma konieczności przechodzenia jakiejkolwiek rekonwalescencji. Jedynym skutkiem ubocznym mogą okazać się niewielkie obrzęki.

Jakie korzyści dla urody można zyskać dzięki zabiegom endermologii?

Poddając się zabiegowi z wykorzystaniem technologii Endermologie® można zyskać szereg korzyści zarówno dla urody, jak i dla zdrowia. Jest to doskonałe rozwiązanie w celu wymodelowania i wyszczuplenia sylwetki. Masaż za pomocą urządzenia do endermologii pobudza naturalne procesy organizmu, przyczyniając się do redukcji tłuszczu, a także zwiększenia produkcji elastyny i kolagenu. Dzięki temu można poradzić sobie z problemem cellulitu oraz zwiotczałej skóry. Wreszcie stanie się ona jędrna, sprężysta, elastyczna i pozbawiona zmarszczek. Zabieg endermologii jest również pomocny w celu wyeliminowania podwójnego podbródka i poprawy owalu twarzy. Poza tym umożliwia usunięcie blizn i obrzęków pozostałych po ciąży.

Endermologie® to zabieg medycyny estetycznej, który jest polecany jako bezpieczna metoda wyszczuplenia i wygładzenia skóry w tych miejscach, w których najbardziej lubi się osadzać tkanka tłuszczowa. Należą do nich biodra, uda, podbródek, pośladki oraz twarz. Nagromadzony cellulit bywa oporny nawet w przypadku stosowania rygorystycznej diety czy treningów na siłowni. Już po kilkunastu zabiegach z użyciem urządzenia do endermologii można na długo zapomnieć o tym problemie. Aby efekt był jednak trwały, terapia powinna być kilka razy do roku powtarzana także po zakończeniu kuracji.

Znaczenie endermologii w problemach zdrowotnych

Endermologia jest zabiegiem, który nie tylko pozwala odzyskać naturalne piękno, lecz także sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Masaże przy użyciu specjalistycznych głowic wprowadzają ciało w stan relaksacji, pobudzają do pracy układ krążenia, a także pozwalają usunąć z organizmu nagromadzone toksyny, wodę podskórną oraz szkodliwe produkty przemiany materii. Jest to naturalna metoda detoksu, pozwalająca w bezpieczny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów.

 

Technologia ta jest również polecana dla osób zmagających się z bólami stawów i mięśni. Wykazuje znacznie lepszą skuteczność w porównaniu do zwykłego masażu. Przynosi ulgę w takich schorzeniach jak chociażby reumatoidalne zapalenie stawów, borelioza, bóle pleców, a także w przypadku uszkodzeń węzłów i więzadeł.

Jak wygląda zabieg Endermologie®?

Pacjent przed przystąpieniem do terapii zakłada mocno przylegający do ciała kombinezon. Stanowi on barierę, dzięki której urządzenie nie styka się bezpośrednio z ciałem. Poza tym jego śliska struktura ułatwia masaż i zwiększa jego efektywność. Urządzenie do endermologii pracuje we współpracy z głowicą sterowaną za pomocą systemu komputerowego. Jest ona zbudowana z dwóch rolek oraz ssącej komory. Działanie podciśnienia sprawia, że możliwe staje się rolowanie skóry w obu kierunkach – na zewnątrz i od wewnątrz. Komórki skóry w konsekwencji są pobudzane do pracy, a tym samym ma miejsce ich regeneracja.

Jakie są przeciwwskazania do poddania się terapii?

Endermologia jest zabiegiem medycyny estetycznej, który może być wykonywany bezpiecznie u wszystkich osób z wyjątkiem:

  • kobiet w ciąży,

  • aktywnych nowotworów,

  • zapalenia żył,

  • poważnych chorób układu krwionośnego,

  • kobiet karmiących piersią,

  • pacjentów z infekcjami bakteryjnymi,

  • osób z mechanicznymi uszkodzeniami skóry,

  • pacjentów z przepukliną pachwinową lub brzuszną,

  • osób ze świeżymi bliznami.

Jeżeli więc nie jesteś w stanie wrócić do szczupłej sylwetki sprzed ciąży, rozważ wtedy możliwość przeprowadzenia zabiegu endermologii w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Do zalet tej metody zalicza się jej skuteczność, bezpieczeństwo oraz bezinwazyjność. Jest polecana zwłaszcza w przypadku cellulitu, który nie znika pomimo ćwiczeń fizycznych i stosowania diety.

 

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

Korony protetyczne to uzupełnienia istniejących ubytków zębowych...

Zalety koron porcelanowych

  Wiele osób wyznaje zasadę „jestem tym co zjem” i słusznie. W ...

Smaki sezonu. Placki z cukinii.

Borelioza to odkleszczowa choroba bakteryjna, wywołana przez k...

Rozpoczyna się inwazja kleszczy! Poznaj skuteczne sposoby leczenia boreliozy i profilaktyki tej choroby

Odchudzanie nie należy do zadań prostych ani też przyjemnych. Z ...

Jakich błędów unikać w czasie kuracji odchudzającej

Bardzo często zimą mamy w planach zacząć ćwiczyć, aby wraz ze wz...

Budujemy sylwetkę na lato

Młody organizm zawsze charakteryzuje się większą witalnością. Je...

Od czego zależy potencja u młodych?

Problem z poceniem – szczególnie, gdy pot jest bardzo obfity – p...

Nadmierna potliwość – z czego wynika i jak z nią walczyć?