Nowości na dietaiodchudzanie.pl

Zabieg endermologii pozwoli Ci w naturalny sposób odzyskać sylwetkę sprzed ciąży!

 

W wyniku ciąży przytyłaś znacznie więcej niż się spodziewałaś? Mimo, że od urodzenia dziecka minęło już sporo tygodni, to Ty w dalszym ciągu widzisz w lustrze podwójny podbródek, nieestetyczne boczki i grubą warstwę tłuszczu na brzuchu i plecach? Możesz skutecznie wymodelować sylwetkę, pomimo braku czasu na ćwiczenia i przestrzeganie diety.

 

Na czym polega technologia Endermologie® LPG?

Endermologia to opatentowany w Stanach Zjednoczonych system masażu. W celu jego przeprowadzania wykorzystuje się specjalne głowice, które oddziałują nawet na głębokie warstwy tkanki skórnej. W trakcie masażu wykorzystywane jest podciśnienie generowane przez urządzenie do endermologii. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny. Kobieta po ciąży może się mu poddawać bez obaw o własne zdrowie, jednak dopiero po zaprzestaniu karmienia piersią.

Skuteczność technologii Endermologie® została potwierdzona już w ponad 140 badaniach klinicznych. Poza tym o jej wiarygodności świadczy rekomendacja Agencji Żywności i Leków (FDA). Kobiety po urodzeniu dziecka mogą zaoszczędzić swój czas, który musiałyby przeznaczyć na ćwiczenia odchudzające czy układanie jadłospisów dietetycznych. A przecież mały człowiek przychodząc na świat przewraca całe życie swojej mamy do góry nogami. Zabiegi endermologii trwają zaledwie kilkadziesiąt minut i powinny być powtarzane kilkanaście razy z przerwami 1-2 tygodniowymi. Po ich przeprowadzeniu, nie ma konieczności przechodzenia jakiejkolwiek rekonwalescencji. Jedynym skutkiem ubocznym mogą okazać się niewielkie obrzęki.

Jakie korzyści dla urody można zyskać dzięki zabiegom endermologii?

Poddając się zabiegowi z wykorzystaniem technologii Endermologie® można zyskać szereg korzyści zarówno dla urody, jak i dla zdrowia. Jest to doskonałe rozwiązanie w celu wymodelowania i wyszczuplenia sylwetki. Masaż za pomocą urządzenia do endermologii pobudza naturalne procesy organizmu, przyczyniając się do redukcji tłuszczu, a także zwiększenia produkcji elastyny i kolagenu. Dzięki temu można poradzić sobie z problemem cellulitu oraz zwiotczałej skóry. Wreszcie stanie się ona jędrna, sprężysta, elastyczna i pozbawiona zmarszczek. Zabieg endermologii jest również pomocny w celu wyeliminowania podwójnego podbródka i poprawy owalu twarzy. Poza tym umożliwia usunięcie blizn i obrzęków pozostałych po ciąży.

Endermologie® to zabieg medycyny estetycznej, który jest polecany jako bezpieczna metoda wyszczuplenia i wygładzenia skóry w tych miejscach, w których najbardziej lubi się osadzać tkanka tłuszczowa. Należą do nich biodra, uda, podbródek, pośladki oraz twarz. Nagromadzony cellulit bywa oporny nawet w przypadku stosowania rygorystycznej diety czy treningów na siłowni. Już po kilkunastu zabiegach z użyciem urządzenia do endermologii można na długo zapomnieć o tym problemie. Aby efekt był jednak trwały, terapia powinna być kilka razy do roku powtarzana także po zakończeniu kuracji.

Znaczenie endermologii w problemach zdrowotnych

Endermologia jest zabiegiem, który nie tylko pozwala odzyskać naturalne piękno, lecz także sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Masaże przy użyciu specjalistycznych głowic wprowadzają ciało w stan relaksacji, pobudzają do pracy układ krążenia, a także pozwalają usunąć z organizmu nagromadzone toksyny, wodę podskórną oraz szkodliwe produkty przemiany materii. Jest to naturalna metoda detoksu, pozwalająca w bezpieczny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów.

 

Technologia ta jest również polecana dla osób zmagających się z bólami stawów i mięśni. Wykazuje znacznie lepszą skuteczność w porównaniu do zwykłego masażu. Przynosi ulgę w takich schorzeniach jak chociażby reumatoidalne zapalenie stawów, borelioza, bóle pleców, a także w przypadku uszkodzeń węzłów i więzadeł.

Jak wygląda zabieg Endermologie®?

Pacjent przed przystąpieniem do terapii zakłada mocno przylegający do ciała kombinezon. Stanowi on barierę, dzięki której urządzenie nie styka się bezpośrednio z ciałem. Poza tym jego śliska struktura ułatwia masaż i zwiększa jego efektywność. Urządzenie do endermologii pracuje we współpracy z głowicą sterowaną za pomocą systemu komputerowego. Jest ona zbudowana z dwóch rolek oraz ssącej komory. Działanie podciśnienia sprawia, że możliwe staje się rolowanie skóry w obu kierunkach – na zewnątrz i od wewnątrz. Komórki skóry w konsekwencji są pobudzane do pracy, a tym samym ma miejsce ich regeneracja.

Jakie są przeciwwskazania do poddania się terapii?

Endermologia jest zabiegiem medycyny estetycznej, który może być wykonywany bezpiecznie u wszystkich osób z wyjątkiem:

  • kobiet w ciąży,

  • aktywnych nowotworów,

  • zapalenia żył,

  • poważnych chorób układu krwionośnego,

  • kobiet karmiących piersią,

  • pacjentów z infekcjami bakteryjnymi,

  • osób z mechanicznymi uszkodzeniami skóry,

  • pacjentów z przepukliną pachwinową lub brzuszną,

  • osób ze świeżymi bliznami.

Jeżeli więc nie jesteś w stanie wrócić do szczupłej sylwetki sprzed ciąży, rozważ wtedy możliwość przeprowadzenia zabiegu endermologii w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Do zalet tej metody zalicza się jej skuteczność, bezpieczeństwo oraz bezinwazyjność. Jest polecana zwłaszcza w przypadku cellulitu, który nie znika pomimo ćwiczeń fizycznych i stosowania diety.

 

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

Gdzie należy szukać przyczyn powstawania otyłości? Dlaczego, cor...

Dlaczego coraz więcej rodaków tyje?

To cudowne lecznicze zioło jest spontaniczną mieszanką mięty nad...

Mięta pieprzowa. Właściwości, działanie i zastosowanie zioła

Proces odchudzania się polega na stosowaniu diety o obniżonej ka...

Odchudzasz się? Zobacz, jakie witaminy suplementować

Napar z czystka posiada wiele właściwości prozdrowotnych. Należy...

10 powodów dla których warto pić herbatkę z czystka [Infografika]

Najbardziej popularną wśród diet jest właśnie dieta 1000 kalorii...

Dieta 1000 kalorii kilka słów wstępu

Wprawdzie na rynku nie brak różnego rodzaju odżywek do włosów, r...

Olejek rycynowy w pielęgnacji skóry i włosów

Czystek to roślina, która od jakiegoś czasu wzbudza wiele emocji...

Wszystko na temat czystka