Nowości na dietaiodchudzanie.pl

Laboratoria FitLabs

Laboratoria FitLabs nieustannie poszerzają swoją gamę produktów, ale nie robią tego w sposób odtwórczy. Nie zdarza się, by nowe produkty firmy FitLabs umieszczane na rynku były tylko kosmetycznie zmienionymi starszymi produktami lub kopią jakiegoś innego rozwiązania rynkowego, co w wielu przypadkach nie byłoby w żaden sposób ograniczane przez prawo. Każdy nowy produkt FitLabs jest mniejszym, a zazwyczaj większym przełomem w świecie suplementów diety dla osób aktywnych i sportowców.

Zawsze na czele stawki

W tej branży konieczne jest nie tyle podążanie za najnowszymi trendami, co współudział w ich kreowaniu. Nie mówmy tutaj bowiem o trendach w rozumieniu mody. W tej branży trendy to nowe sposoby działania, nowe substancje, nowe mieszanki i nowe sposoby ich podawania. Są to wszystko zaawansowane kwestie z dziedziny chemii organicznej, które nie są też bynajmniej sztuką dla sztuki. W świecie suplementów diety dla osób aktywnych liczy się to, w jaki sposób każda z substancji jest w stanie oddziaływać na organizm człowieka. Często chodzi o różnice drobne, które jednak u znakomicie wytrenowanych osób oznaczają różnice pomiędzy rozwojem i staniem w miejscu. Dla osób mniej wytrenowanych także jest to bardzo ważna zmiana, ponieważ nawet jeden dodatkowy procent skuteczności jakiegoś preparatu, który jest przyjmowany przez cały rok, przełoży się na około piętnaście procent dodatkowego zysku na koniec roku. Może być to lepsza kondycja, większy spadek wagi czy wzrost masy mięśniowej. Jeśli ktoś ma do wyboru dwa produkty różniące się skutecznością na takim poziomie, oczywistym będzie, że wybierze ten lepszy. A różnice nieraz są znacznie większe, niż ten wskazany jeden procent.

Wymiana wiedzy

Żeby istniała możliwość zaczepienia się w czołówce, konieczne jest ciągłe uczestniczenie w niej. Sposobów uczestnictwa, na które decyduje się FitLabs, jest wiele. Najważniejsze z nich to obecność na różnego rodzaju konferencjach oraz szkolenia. 

Konferencje naukowe to standard w dzisiejszych czasach. Jest to najlepsze miejsce dla wymiany nowych pomysłów i spostrzeżeń, które potem da się przekładać na realne działania. Konferencje naukowe nie są tutaj tylko miejscem spotkań towarzyskich i budowania kontaktów, jak to jest w wielu branżach, ale jest to przede wszystkim sposób na zdobywanie nowej wiedzy, dzielenie się wypracowanymi rozwiązaniami, jak również możliwość doskonalenia technik pracy.

Szkolenia to najczęściej znacznie bardziej przyziemna kwestia, która skupia się na radzeniu sobie z konkretnymi nowymi technikami czy konkretnym nowym sprzętem. Produkcja suplementów diety to pionierska dziedzina, w której wszystkie elementy cały czas idą naprzód. Oznacza to, że posiadane od dwóch lat wyposażenie laboratoryjne i urządzenia do produkcji są już w zasadzie przestarzałe, a kiedy chce się je wymienić na urządzenia nowe, lepsze, nowocześniejsze, konieczne jest przeprowadzenie odpowiednich szkoleń.

Nowe kadry

Warto zauważyć także, że pomiędzy firmami takimi jak laboratoria FitLabs i ich konkurenci istnieje ciągła walka o pracowników. Najlepsi eksperci są bardzo drodzy, a ich lojalność wobec marki nie zawsze jest idealna, przez co często zmieniają oni pracodawców, co przekłada się na przenoszenie wiedzy i know how w sposób bezpośredni. Firma FitLabs zawsze stara się monitorować rynek w poszukiwaniu możliwości zatrudnienia nowych osób, które poróżniły się ze swoimi dotychczasowymi pracodawcami, a ich kompetencje są na takim poziomie, że będą w stanie zaoferować laboratoriom FitLabs nową wartość.

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

Dziś zdecydowanie większą wagę przywiązujemy do wyglądu zewnętrz...

Suplementy na odchudzanie

Dzisiaj, kiedy ludzie mają coraz mniej czasu na przygotowywanie ...

Szybkowar - czyli szybkie i smaczne gotowanie

Młody organizm zawsze charakteryzuje się większą witalnością. Je...

Od czego zależy potencja u młodych?

Dbanie o kręgosłup jest podstawą życia bez bólu Aby jak najmn...

Co robić  żeby nie bolał kręgosłup?

Panicznie boimy się bakterii. Zabezpieczamy się przed nimi, ja...

Dlaczego warto sięgać po probiotyki? Bo życie zaczyna się w jelitach!

Aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo, należy zadbać o jeg...

Zasady zdrowego odżywiania

Afty są bolesnym i dokuczliwym problemem pojawiającym się w nasz...

Domowe sposoby na afty